كارلوس كی روش:

برای آمادگی بازیكنان داخلی قدم جادویی ندارم، نیاز به راه حل داریم

برای آمادگی بازیكنان داخلی قدم جادویی ندارم، نیاز به راه حل داریم

بازی فوتبال: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاكید بر اینكه قدم جادویی ندارد اظهار داشت: باید یك راهكار كارآمد، تعامل گونه و راهكاری كه بتواند اهداف تیم ملی را مرتفع كند، پیدا نماییم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، كارلوس كی روش بعد از بازگشت تیم ملی ایران از اردوی تونس و اتریش در پاسخ به این سوال كه آیا پس از دو بازی برابر تونس و الجزایر نسبت به آمادگی برخی بازیكنان دغدغه پیدا كرده اید، اظهار داشت: دغدغه ندارم اما واقعیت این است به نتایجی رسیدم كه باید روی این نتایج كار نماییم و بتوانیم به اهداف مان نزدیك شویم.
وی اضافه كرد: مهمترین مساله ای كه باید درباره آن گفتمان انجام دهیم و گفت وگوهای جدی انجام بدهیم این است كه چطور می خواهیم بازیكنان داخلی مان را برای جام جهانی آماده نماییم. مطمئنا وظایف باشگاهی وجود دارد، وظایفی كه بازیكنان نسبت به باشگاه هایشان دارند، وظایف مربیگری وجود دارد ولی فراموش نكنیم فراتر و بالاتر از تمام این وظایف، وظایف همه ما نسبت به تیم ملی جمهوری اسلامی ایران است.
سرمربی تیم ملی ادامه داد: اگر از من می پرسید كه آیا من یك قدم جادویی دارم كه بخواهم همه چیز را به یكباره درست كنم، خیر اینطور نیست. ولی این بدان معنا نیست كه ما نباید كارمان را انجام دهیم. ما باید یك راهكار پیدا نماییم. هیچ فرمول جادویی نمی توانیم داشته باشیم. باید یك راهكار كارآمد، تعامل گونه و راهكاری كه بتواند اهداف تیم ملی را مرتفع كند، پیدا نماییم. باید بتوانیم یك راهكار خلق نماییم و مجددا بسازیم. هر چه هست باید یك راه حل پیدا نماییم.
كارلوس كی روش در پاسخ به این سوال كه چقدر امیدوار هستید، اظهار داشت: وظیفه من این است كه جامه فوتبال ایران را در مسیری قرار دهیم تا بتوانیم شرایط را تغییر بدهیم و راهكارهایی مناسبی را پیدا نماییم. اگر از من می پرسید كه من تفكر مثبتی نسبت به این مطلب دارم، خیر چون كارمان بسیار دشوار است. تنها مطلبی كه از آن مطمئن هستم این است كه شرایط فعلی راه حل نیست و هر شرایطی كه بتوانیم به وجود بیاوریم از شرایط فعلی مان بهتر خواهد بود.
وی در انتها اظهار داشت: الان زمانی است كه به مشاهداتمان ادامه بدهیم. تك تك بازیكنان مان را حمایت می نماییم و دعا می نماییم كه بازیكنان ملی پوشان مان به مصدومیت دیگری دچار نشوند چون الان زمان این نیست كه بخواهیم شاهد مصدومیت دیگری باشیم. ما امیدوار هستیم كه پنج بازی دیگری در راه آماده سازی انجام دهیم. تركیه، یونان، ازبكستان، سوریه و لیتوانی این پنج بازی است. فقط باید شرایط اردویی مان را در تركیه نهایی نماییم و در نهایت از جام جهانی ۲۰۱۸ لذت ببریم.

1397/01/09
11:09:52
5.0 / 5
4497
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری