حكم كمیته انضباطی درباره بازی فولاد و استقلال اعلام گردید

حكم كمیته انضباطی درباره بازی فولاد و استقلال اعلام گردید

بازی فوتبال: كمیته انضباطی آرای خویش را در مورد تیم های مختلف صادر كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای كمیته انضباطی به شرح زیر است:

لیگ برتر:

*دیدار دو تیم فوتبال نفت تهران و صنعت نفت آبادان از سری رقابت های لیگ برتر در هفته بیست و چهارم برگزار و از جانب ناصر فریاد شیران، مربی تیم نفت تهران تخلفاتی در خصوص اعتراض به داور و رفتار غیرمسوولانه كه منجر به اخراج وی شد، رخ داد. این مربی به توبیخ كتبی محكوم شد. ضمن این كه كمیته انضباطی اعلام نمود در صورت تكرار تخلفات و رفتار مشابه، فریادشیران با مجازات شدیدتری مواجه خواهد شد.

* دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در هفته ۲۴ لیگ برتر برگزار و از جانب سید حسین حسینی، دروازه بان تیم استقلال تهران تخلفاتی در خصوص اعتراض به داور بازی كه منجر به كارت زرد شد، صورت گرفت. وی به توبیخ كتبی محكوم شد.

تیم استقلال تهران به علت ورود تماشاگران تیم خود به زمین مسابقه، پرتاب بطری، فحاشی به داور بازی باید مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت كند.( این رای قابل تجدید نظر است)

تیم فولاد خوزستان به علت شكسته شدن ۵۰ صندلی از جانب تماشاگرانش، به برگزاری یك مسابقه بدون حضور تماشاگرانش در دیدار خانگی محروم شد.

* تیم پرسپولیس تهران به علت ورود یكی از تماشاگرانش به داخل زمین بازی كه منجر به توقف مسابقه در دیدار برابر استقلال خوزستان شد، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.

* دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و پدیده خراسان در هفته بیست و چهارم برگزار و از جانب جلال امیدیان، مربی تیم ذوب آهن تخلفاتی در خصوص اعتراض به داور بازی كه منجر به اخراجش شد، رخ داد. این مربی به توبیخ كتبی محكوم شد. ضمن این كه كمیته انضباطی اعلام نمود در صورت تكرار تخلفات و رفتار مشابه، امیدیان با مجازات شدیدتری مواجه خواهد شد.لیگ دسته اول:

* دیدار تیم های خونه به خونه بابل و بادران تهران برگزار و از جانب تماشاگران تیم خونه به خونه بابل تخلفاتی در خصوص پرتاب اشیا و ترقه آتش زا صورت گرفت. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.

كلیه آرای فوق قطعی و لازم الاجرا است.
1396/12/26
15:14:06
5.0 / 5
4575
تگهای خبر: بازی , تیم , فوتبال , لیگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری