ساسان انصاری: بدنم از فحاشی های نصرتی می لرزد، شخصیت به سن و سال نیست

ساسان انصاری: بدنم از فحاشی های نصرتی می لرزد، شخصیت به سن و سال نیست

بازی فوتبال: هافبك سپاهان می گوید محمد نصرتی از دقیقه یك تا نود به او فحاشی كرده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، پس از دیدار سپاهان و نفت تهران ساسان انصاری بازیكن سپاهان و محمد نصرتی بازیكن نفت تهران به درگیر شدید با هم پرداختند.

هافبك سپاهان درباره حمله ور شدن به سمت نصرتی اظهار داشت: مگر می گردد من بی جهت به سمت نصرتی حمله كنم؟ فكر كنم نصرتی ۵۰-۴۰ سال دارد. مگر می گردد از دقیقه ۱ تا ۹۰ فحش ناموسی بدهد؟ پس شان و شخصیت و وجدان چه می شود؟ این رفتارها در هیچ قاموسی نمی گنجد. ما در سال ۹۶ هستیم اما بازیكن از دقیقه ۱ فحش ناموس می دهد. بدن من از فحش هایی كه او می داد می لرزد. بازیكنان نفت به محمد نصرتی می گفتند خجالت بكش. من می خواستم از نصرتی جدا شوم اما او مجددا فحش ناموسی می داد. من شنیدم كه او صحبت هایی هم انجام داده است.

انصاری در واكنش به این كه نصرتی گفته او از چند كیلومتری پرسپولیس عبور كرده و پرسپولیسی نیست اظهار داشت: من تا به اینجا كه رسیدم هیچ ادعایی ندارم و یك روستایی هستم. از روستا زحمت كشیدم و خانه من در یك روستا است. من بی اصالت نیستم جرا كه اگر این طور بود هر فحشی را می دادم. كسی كه فحاشی می كند بی اصل و نسب است. من كاری به نصرتی ندارم اما كسی كه فحاشی می كند بی نسبت است. مردم پیشینه او را می دانند.

هافبك سپاهان با اشاره به شادی بعد از گل نصرتی و رضایی در بازی پرسپولیس و داماش اظهار داشت: آن شادمانی زشت كه آبروی فوتبال ایران را برد را با رفتار من مقایسه كنید. شخصیت بزرگ به سن و سال نیست بلكه به نوع رفتار است. متاسفانه برای من قابل باور نیست كه یك نفر چطور می تواند از دقیقه یك فحاشی كند. من در دقیقه ۲ یا ۳ روی او خطا كردم كه بدترین توهین ها را به من كرد. از آن لحظه به من فحاشی كرد تا آخر بازی. اگر فیلم بازی را ببینید متوجه می شوید كه من به او می گویم آرام تر حرف بزن.

انصاری اظهار داشت: كارشناسان می توانند درباره بازی او صحبت كنند. اصلا حق من نبود كه به اینجا برسم و از نظر فنی هیچ چیزی بلد نیستم اما مگر می گردد بازیكنی با این سن و سال فوتبال بازی كند و فحاشی كند؟ من در زندگی ام به كسی توهین نكردم كه توهین بشنوم. از همه هم تیمی های من بپرسید می شنوید كه من تا كنون به كسی اهانت نكرده ام.
1396/11/20
21:51:56
5.0 / 5
4668
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری