در گفت وگو با بازی فوتبال مطرح شد؛

ستاره سابق تیم ملی در دوراهی پرسپولیس-سپاهان

ستاره سابق تیم ملی در دوراهی پرسپولیس-سپاهان

بازی فوتبال: سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان که برنامه اش را به این باشگاه برای فصل آینده ارائه کرده، با پیشنهاد غیررسمی باشگاه پرسپولیس هم مواجه نشده اما هنوز تصمیمی نگرفته است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، با الزام کمیته مجوز حرفه ای در خصوص تشکیل تیم های بانوان برای باشگاه هایی که می خواهند در مسابقات آسیایی شرکت نمایند برخی باشگاه ها در تلاش هستند با خرید امتیاز سایر تیم ها مستقیما در فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان حضور پیدا کنند. باشگاه پرسپولیس همچون تیم هایی است که زودتر از سایر رقبا دست به کار شده و اهتمام دارد در فصل آتی لیگ برتر بانوان نماینده داشته باشد.
با راه اندازی تیم فوتبال بانوان پرسپولیس گفته می شود نیلوفر اردلان یکی از گزینه های جدی این باشگاه برای هدایت تیم تازه لیگ برتری شده سرخپوشان است. اردلان که فصل گذشته برای اولین بار در قامت مربی هدایت طلایی پوشان سپاهان را به عهده گرفته بود حالا جدی ترین گزینه برای هدایت پرسپولیس است.
نیلوفر اردلان در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره ی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای هدایت سرخپوشان در فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس بتازگی امتیاز باشگاه هیات البرز را خریداری نموده بدین سبب هنوز پیشنهاد رسمی به دست من نرسیده و همه چیز در حد حرف بوده است. فصل گذشته در سپاهان بودم و امسال هم از جانب این تیم پیشنهاد دارم. برنامه هایم را تحویل باشگاه دادم تا ببینیم در ایام آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.
مربی فصل گذشته سپاهان در پاسخ به این پرسش که شخصا تمایل دارید با سرخابی ها همکاری داشته باشید؟ اظهار داشت: در فوتبال بانوان قرمز و آبی چندان مطرح نیست. باید دید هدف دوستان از حضور تیم شان در بخش بانوان چیست؛ چه امکاناتی را در اختیار این حوزه قرار خواهند داد و یا اصلا چقدر دوست دارند در بخش بانوان هم پیشرفت کنند. باید به همه تیم هایی که با خرید امتیاز به صورتی مجبور شدند در فوتبال بانوان تیمداری کنند زمان داد تا کامل شکل بگیرند. برخی تیم ها مانند سپاهان از قبل در فوتبال بانوان فعالیت کردند و با تجربه هستند بدین سبب باید همه زمان بدهیم تا ببینیم باشگاه های جدیدالورود با چه تفکراتی می خواهند در این زمینه ادامه دهند.

اردلان درباب دلیل عدم فعالیتش در فوتسال بانوان توضیح داد: فوتبال و فوتسال تفاوت زیادی باهم دارند. لیگ فوتسال بسیار حرفه ای تر است چونکه جزو پنج لیگ برتر جهان بشمار می رود. سه سال در فوتسال مربیگری کردم و به همت بازیکنانم نتایج خوبی هم به دست آمد اما حال و هوای فوتبال چیز دیگری است. سال قبل در نخستین تجربه مربیگری ام در فوتبال را کنار سپاهان بودم سختی هایش را لمس کردم و تفاوت ها را به چشم دیدم اما برای من همه این موارد بسیار دلچسب بود.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط مالی بهتر در فوتبال دلیل کوچ شما از فوتسال به این حوزه بود؟ اظهار داشت: اصلا بحث مالی مطرح نبود و نیست. فوتسال ما جای رشد آنچنانی برای من نداشت. ما فقط یک لیگ فوتسال را داریم و یک تیم ملی بزرگسالان که آنهم سالها بود در هیچ میدان بین المللی شرکت نمی کرد این در حالی است که در فوتبال جام باشگاه های آسیا است و من نمی خواستم با ماندنم در فوتسال فقط چشمم به تیم ملی باشد. آنهم تیمی ملی که مربی آن نبودم. بدین سبب وقتی پیشنهاد از فوتبال به دستم رسید برای آینده و رشدی که دنبالش هستم تصمیم گرفتم وارد این فضا شوم. اردلان در واکنش به برگزاری جام جهانی فوتسال بانوان و این که ممکن بدین سبب روزی باردیگر به فوتسال برگردد؛ عنوان کرد: هیچ چیزی در این دنیا ماندگار نیست. اگر روزی حس کنم مسیر پیشرفتم در این زمینه باز است و برای پیشرفت فوتسال کشورمان می توانم کمک کنم؛ بله ممکنست برگردم.
سرمربی فصل گذشته سپاهان در آخر درباره ی فصلی که در کنار طلایی پوشان سپری کرد؛ اظهار داشت: سال خیلی خوبی برای من بود. از حضورم در این تیم راضی بودم. تیم سپاهان در فصل گذشته تغییرات زیادی داشت و شاکله تیم جوان شده بود و بیشتر بازیکنها نیز بومی شده بودند. خوشبختانه نتایج خوبی را هم کنار هم رقم زدیم. در مجموع فصل خوبی را کنار سپاهان سپری کردم.


منبع:

1403/04/11
12:09:29
5.0 / 5
139
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری