رجائیان در گفت وگو با بازی فوتبال:

کسی انتظار عملکردخوب ازآلومینیوم نداشت

کسی انتظار عملکردخوب ازآلومینیوم نداشت

به گزارش بازی فوتبال، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با اعلان اینکه کسی انتظار عملکرد خوب از آلومینیوم نداشت، اظهار داشت: باتوجه به جدایی تعدادی از بازیکنان کسی فکر نمی کرد که فصل گذشته نتایج خوبی بگیریم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، تیم فوتبال آلومینیوم در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر عملکرد خوبی داشت و توانست با هدایت سید مجتبی حسینی نمایش خوبی داشته باشد و با کسب ۳۹ امتیاز و قرارگیری در رده هفتم جدول پایان یافت.
کارشناسان معتقد بودند که ما سقوط می کنیم
محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در گفت و گو با خبرنگار مهر درباب آخرین وضعیت این تیم گفت: اول فصل گذشته و بعد از جدایی ۶، ۷ بازیکن از تیم، بسیاری از کارشناسان معتقد بودند که تیم سقوط خواهدنمود اما با درایت اعضای هیأت مدیره و تصمیم برای انتخاب سید مجتبی حسینی به عنوان سرمربی، توانستیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم و این مربی هم توانست با بازیکنان اندکی که در اختیار داشت بهترین نتیجه را کسب کند.
او درباب کارهای نقل و انتقالاتی آلومینیوم برای فصل بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم که همه بازیکنان آلومینیوم تحت قرارداد با باشگاه هستند و هر تیمی که خواهان جذب بازیکن ماست باید رضایت باشگاه هم جلب نماید. ما تنها در صورتی اجازه خروج به بازیکنی را خواهیم داد که ابتدا مجتبی حسینی باتوجه به مصلحت باشگاه و با در نظر گرفتن جایگزین مناسب از آن بازیکن اعلام بی نیازی کند و بعد از آن با مذاکراتی که صورت خواهد گرفت رضایت نامه برای باشگاه جدید صادر می شود.

۴، ۵ بازیکن آلومینیوم پیشنهاد رسمی دارند
رجائیان اشاره کرد: ۴، ۵ بازیکن ما با پیشنهادات رسمی از طرف باشگاه های دیگر رو به رو شده اند و من از مردم اراک و هواداران آلومینیوم تقاضا دارم که به شایعات فضای مجازی و رسانه ها توجهی نکنند و تنها به اخباری که از سمت باشگاه منعکس می شود، توجه نمایند.
هواداران به شایعات مجازی توجه نکنند
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم افزود: حسینی فهرست بازیکنان فعلی تیم که باید با آنها برای ادامه یا قطع همکاری به تفاهم برسیم را داده است اما باتوجه به تعطیلات هنوز فهرست نهایی از جذب بازیکنان از سایر باشگاه ها را به ما اعلام نکرده و مقرر است در زمان مناسب جلسه ای برگزار نماییم تا به جمع بندی نهایی برسیم. همانطور که قبل از این گفتم هواداران نگران نباشند و فقط از رسانه رسمی باشگاه کارهای نقل و انتقالاتی را پیگیر باشند.
رجائیان همین طور درباب حضور در جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ اظهار داشت: روز دوشنبه جلسه ای انجام شد که با حضور مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال نماینده باشگاه و نماینده هیأت های فوتبال مشخص شدند که اعضای محترم به بنده بابت حضور به عنوان نماینده باشگاه ها رأی دادند؛ همین طور قرار شد ۲ کارشناس نیز ظرف روزهای آینده از طرف رییس فدراسیون به عنوان اعضای جدید معرفی شوند.

1403/04/09
11:24:37
5.0 / 5
159
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری