در گزارش بازی فوتبال عنوان شد:

با یحیی موافق و با منتقدانش مخالفم

با یحیی موافق و با منتقدانش مخالفم

به گزارش بازی فوتبال، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن دفاع از عملکرد تاکتیکی این تیم در تقابل با النصر اظهار داشت: کیفیت زمین اجازه نداد کریس رونالدو هم بازی همیشگی خودش را داشته باشد. او شاید کمتر از سه کیلومتر دوید.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا با شروعی نامطلوب برای پرسپولیس همراه بود. شاگردان یحیی گل محمدی تن به شکست دو بر صفر مقابل النصر عربستان دادند تا تحلیل های مختلفی نسبت به عملکرد بازیکنان پرسپولیس در جدال با کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، بروزوویچ و… ارائه شود.
محمدرضا مهدوی در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به عملکرد بازیکنان پرسپولیس نسبت به حضور ستارگان فوتبال دنیا در تهران و تأثیر عدم حضور تماشاگران در نتیجه صحبت کرد که در پی می خوانید:
کیفیت چمن صدای همه را درآورد
مدافع پیشین استقلال و پرسپولیس درباره ی باخت پرسپولیس اظهار داشت: تصور اهالی فوتبال بازی خیلی بهتری از دو تیم بود اما کیفیت افتضاح زمین موجب شد چنین چیزی را شاهد نباشیم. النصر با فوق ستاره هایش نتوانست به خوبی بازی کند. پرسپولیس هم واقعاً از کیفیت زمین ضربه خورد اما مصدومیت ترابی و اخراج سرلک بطورکامل روی بازی پرسپولیس تأثیر گذاشت.
با یحیی موافقم با مخالفان مخالف!
مهدوی با اشاره به انتقاد از عملکرد ضعیف فنی و کاه توانایی بدنی بازیکنان پرسپولیس در جریان بازی با النصر اشاره کرد: پرسپولیس بطورکامل تاکتیکی بازی کرد. دقایقی از نیمه دوم هم شاهد همین موضوع بودیم. پرسپولیس اسیر اتفاقات شد. شاه مهره های پرسپولیس لطمه دیدند و روند بازی این تیم تغییر نمود. من فکر می کنم النصر نان حرفه ای بودنش را خورد. اگر بر عکس همین اتفاقات برای رقیب می افتاد بطور قطع پرسپولیس برنده بود. با مخالفان آقای گل محمدی بطورکامل مخالف هستم و موافق دیدگاه های وی در این شکست هستم.
او بار دیگر اشاره کرد: مگر می شود تمام افکارت را روی زمین نامناسب پیاده کنید و بخواهید بهترین هم شوید. تاکتیک های پرسپولیس همیشه روی زمین بوده است اما دیگر چمن آزادی برای آن کافی نیست. استراتژی پرسپولیس مشخص بود برای هر نیمه از بازی برنامه داشت اما در هر دو نیمه با لطمه دیدگی و سپس اخراج بازیکن روبرو شد تا شیرازه تیمش از هم بپاشد.
کریس رونالدو بسیار کم دوید
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره ی عملکرد کریستیانو رونالدو در این بازی اشاره کرد: کیفیت زمین اجازه نداد کریس رونالدو هم بازی همیشگی خودش را داشته باشد. او شاید کمتر از سه کیلومتر دوید. احساس می کنم تنها مشکلی که پرسپولیس داشت استرس بود که رفته رفته از آن کاسته شد اما اسیر ۱۰ نفره شدن در نیمه دوم شد.
مهدوی درباب مصدومیت های متوالی بازیکنان پرسپولیس افزود: پرسپولیس کمتر از همه استراحت کرده است. این تیم بازیکنان ملی پوش دارد و آنها مدام در اردو هستند. فکر می کنم اگر همگی فقط در باشگاه بودند نظم تمرینی بیشتری هم داشتند. به هر حال این مصدومیت ها در یک تیم بطورکامل طبیعی است و به اندازه کافی بازیکن دارد که بخواهند جای خالی دیگران را پر کنند.

می توانستیم هیجان کمتری داشته باشیم
او درباره ی نحوه استقبال از ستاره های تیم النصر نظیر رونالدو و مانه اشاره کرد: می توانستیم مدیریت بهتری داشته باشیم. فوق ستاره دنیا برای نخستین بار آمده بود. می توانستیم فرهنگ بهتری از خودمان با هیجان کمتری نشان دهیم. نیاز بود خیلی بهتر برگزار می کردیم. جای علی دایی و کریم باقری در قاب عکس با رونالدو و مانه خالی بود. حالا مقرر است ستاره های دیگری جون نیمار و کریم بنزما هم بیایند. باید برای عزت ملی قدمهای مثبتی در دیپلماسی فوتبال برداریم.
صعود پرسپولیس صد درصدی است
مهدوی با اشاره به این که پرسپولیس با وجود شکست مقابل النصر از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود می کند تصریح کرد: بازی اول همیشه سخت ترین بازی است. من قبول دارم کیفیت فنی پرسپولیس خیلی بیش از اینهاست اما شک ندارم به مرحله بعدی صعود خواهدنمود.
تصمیم باشگاه افتضاح مطلق بود
پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد تند و تیز مقابل مدیریت باشگاه درباب جذب نبیل باهویی بدون مجوز سرمربی این تیم اشاره کرد: واقعاً تعجب می کنم چرا چنین اتفاقی در تیمی همچون پرسپولیس می افتد. کار جالبی نبود. نفر اول و آخر فنی تیم یحیی گل محمدی است. رفتار مدیران پرسپولیس تأسف آور است. سرمربی پرسپولیس است که باید پاسخ حداقل ۸۰ میلیون هوادار در ایران و دنیا را بدهد. شما چکاره هستید که جای او فکر فنی می کنید و برایش تصمیم می گیرید.

1402/06/31
13:19:36
5.0 / 5
236
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دوستان بازی فوتبال
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری