هوشنگ نصیرزاده:

سر وصدای اعتراضی در کمیته انضباطی نبود

سر وصدای اعتراضی در کمیته انضباطی نبود

بازی فوتبال: مدیرعامل باشگاه تراکتور بعد از اتمام نشست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از اشاره به مسائل مطرح امتناع و در عین حال اعتراضات پُرسروصدا در این جلسه را هم تکذیب نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، شکایت باشگاه های پرسپولیس، استقلال، پیکان و تراکتور تبریز از باشگاه سپاهان به سبب عدم رعایت سقف قرارداد موجب شد اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز برای رسیدگی به آنها نشستی را داشته باشد.
هوشنگ نصیرزاده در آخر این جلسه کمیته انضباطی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انتظار نداشته باشید که من جزییات جلسه را برای شما بگویم. ما حتی گوشی کسانی که در جلسه بودند را گرفتیم تا اخباری به بیرون درز پیدا نکند ضمن این که به تمام کسانی که حضور داشتند زمان مناسب داده شد تا بتوانند به دفاعیات خود بپردازند.
مدیرعامل باشگاه تراکتور اضافه کرد: جزییات جلسه به بیرون راه پیدا نخواهد کرد تا رأی به مشکل برخورد نکند. آقای حسن زاده جلسه را به خوبی مدیریت کرد تا همه بتوانند از حقوق شان دفاع کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود در جلسه صدای اعتراض بلند شده است اظهار داشت: چنین چیزی وجود نداشت. هر کس در زمان تعیین شده صحبت کرد و اعتراض ها بیشتر به نحوه قرارداد سال اول و دوم سپاهان بود که مدعی بودند این باشگاه مقررات را دور زده است که این مساله به طور قطع در کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.
نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که یکی از آقایان که از جلسه بیرون آمده بود گفته است کسر امتیازی وجود ندارد و تنها جرایم مالی صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: به دوستمان سلام برسانید و بگویید همه چیز اتفاق خواهد افتاد.
وی در پاسخ به این پرسش که «چرا این قانون به شکلی نوشته شده است که برخی می خواهند آنرا دور بزنند؟»، اظهار داشت: دور زدنی در قانون وجود ندارد و کسی هم نمی تواند قانون را هم دور بزند. رأی صادره عادلانه خواهد بود و این نخستین بار است که ما در جلسه درباب بودجه صحبت کردیم.
نصیرزاده در آخر اشاره کرد: به طور قطع عدالت رعایت خواهد شد و طبق مقررات، قانون برای همه یکسان خواهد بود.منبع:

1402/06/21
20:24:42
5.0 / 5
239
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دوستان بازی فوتبال
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری