چنگیز:

کی روش به خط دفاع ایران نظم داد

کی روش به خط دفاع ایران نظم داد

به گزارش بازی فوتبال، یک پیشکسوت فوتبال می گوید کی روش به ایرانیان عشق و علاقه خاصی پیدا کرده است و با پختگی اش می تواند به تیم ملی کمک نماید.


عبدالعلی چنگیز در گفتگو با ایسنا در رابطه با عملکرد ایران در دو بازی دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال اظهار نمود: خوشبختانه هر دو تیمی که مقابل ایران قرار گرفتند، از نظر کیفیت در جایگاه بسیار بالایی هستند. عملکرد بازیکنان ما نشان داد کم تر از تیم های بزرگ دنیا نیستیم. خیلی از بازیکنان ما در اروپا بازی و زندگی می کنند و این نشان داده است که در سطح جهانی قرار داریم. تنها چیزی که باید به آن نگاه نماییم، فراهم کردن امکانات و توجه کردن به آکادمی و رده های پایه است.
او افزود: البته هنوز به آن سطحی که دوست داریم، نرسیده ایم و دوست داریم فدراسیون فوتبال ما هماهنگ تر شود. طرفداران ایرانی این را می خواهند و دوست دارند تیم ملی زیباتر بازی و نتیجه گیری کند. فعلاً باتوجه به این بازی های دوستانه میتوان گفت تیم خودش را در شرایط مسابقه نگه داشته و افت نکرده اند. این اردو امیدبخش بود و می توانیم برای جام جهانی امیدوار بمانیم. بازیکنان باید تلاش کنند در آرامش ادامه دهند و وارد حاشیه نشوند. جام جهانی یک الگو و چهره جهانی دارد و می تواند سطح ورزش ایران را در سطح جهانی بهبود ببخشد.
این پیشکسوت فوتبال افزود: ما تیم ملی را به دست کسی داده ایم که تجربه دارد. هر کسی که می آمد، می خواست کارهای جدید انجام دهد و زمانی برای این کار نداشت. در این زمان هیچ کس مربی را عوض نمی کند اما به هر حال کی روش تجربه کار با این بازیکنان را دارد. او به ایرانیان عشق و علاقه خاصی پیدا کرده است و با پختگی اش می تواند به تیم ملی کمک نماید. نخستین چیزی که ما همیشه مشکل داشتیم، عجله کردن در حمله بود که منجر به اشتباهات زیادی می شد.
او افزود: کی روش به خط دفاع ایران نظم داد و الان هر کدام از بازیکنان که وارد زمین می شوند منظم بازی می کنند و کیفیت شان را نشان می دهند. حالا همه بازیکنان تیم ملی در یک سطح قرار دارند و تغییرات نمی تواند روی تیم ملی تأثیر منفی بگذارد. مثلاً نیمه دوم بازی با سنگال روند تیم بسیار فرق کرد و مثبت شد. نیمه اول سنگال فشار آورد و موفق نبود اما در نیمه دوم تیم ملی ایران باهوش بازی کرد. کی روش نیمه اول بازیکنان قدرتی را به زمین فرستاد و نیمه دوم از بازیکنان تکنیکی بهره برد که بسیار به تیم کمک کردند. فعلاً این نتایج قابل قبول بوده اند و با عنایت به تجربه کی روش و با این شرایط می شود نگاه خوبی نسبت به آینده داشت.1401/07/07
12:16:34
5.0 / 5
51
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری