محرومیت برای پیروز قربانی و پژمان نوری

محرومیت برای پیروز قربانی و پژمان نوری

بازی فوتبال: بازی فوتبال: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکمی پیروز قربانی را به سبب تحریک تماشاگران تا اطلاع ثانوی از حضور در ورزشگاه ها محروم کرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، کمیته انضباطی آرای خودرا درباب پرونده های تعدادی از تیم های فوتبال صادر کرد که در یکی از احکام، پیروز قربانی تا اطلاع ثانوی از حضور در اماکن ورزشی محروم شد.

*کمیته انضباطی به سبب تحلف پیروز قربانی در دیدار تیم های خلیج فارس ماهشهر و شهرداری آستارا با صدور قرار دستور موقت و تا اطلاع ثانوی از حضور در ورزشگاههای فوتبال کشور محروم کرد.

با توجه به این که تخلفات حادث شده در خصوص رفتار غیر ورزشی و تحریک تماشاگران در خور صدور قرار دستور موقت است. به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، نامبرده از ورود به تمامی ورزشگاه های فوتبال کشور محروم بوده و لازم است دفاعیات خودرا ظرف مدت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال نماید.

*دیدار تیم های سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر برگزار و از طرف محمد علوی، مدیر تیم فولاد خوزستان تخلفاتی در خصوص رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی به ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم سپاهان اصفهان به سبب ورود بیش از ظرفیت اعلام شده تماشاگر به ورزشگاه و پرتاب ترقه و نارنجک از طرف تماشاگرانش، به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است).

باشگاه فولاد خوزستان نیز به سبب حضور تماشاگرانش مقابل رختکن تیم باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*مسابقه تیم های ملوان بندر انزلی و ذوب آهن اصفهان برگزار و از طرف پژمان نوری، مدیر عامل تیم ملوان بندر انزلی تخلفانی در خصوص بدرفتاری مقابل مقام رسمی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم ملوان بندر انزلی به سبب توهین، فحاشی، پرتاب سنگ و بطری آب که منجر به وقفه بازی از طرف تماشاگران منتسب شد، باید مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مازیار زارع، سرمربی تیم ملوان بندر انزلی که مبادرت به بیرون کشیدن تیم کرد که این امر نقض اصول رفتار جوانمردانه است. به همین دلیل به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت ۶ ماه و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسین شاهین، مدیر رسانه تیم ملوان بندر انزلی به سبب رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود از حضور در کلیه ورزشگاه های کشور محروم است و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

منبع:

1401/07/02
15:13:39
5.0 / 5
196
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری