در گزارش بازی فوتبال عنوان شد:

دلیلی برای قهرمان نشدن استقلال نیست

دلیلی برای قهرمان نشدن استقلال نیست

به گزارش بازی فوتبال کارشناس فوتبال با اعلان اینکه استقلال درحال جذب مهره های تأثیرگذاری است و استخوان بندی فصل قبل را حفظ خواهدنمود اظهار داشت: با این شرایط دلیلی وجود ندارد این تیم قهرمان نشود.بهتاش فریبا در گفتگو با خبرنگار مهر و درباب وضعیت این روزهای استقلال و نگرانی هواداران اظهار داشت: تمام نگرانی این بود که بازیکنان استقلال قراردادشان را تمدید نکرده بودند اما خوشبختانه این کار انجام شده و در حال انجام می باشد. مهدی پور، حسینی، رمضانی از فصل قبل، شهباززاده و حامدی فر هم بتازگی قرارداد خودرا با استقلال به ثبت رسانده و مراحل ثبت قرارداد رضا میرزایی هم در حال انجام می باشد.
وی اضافه کرد: تیمی که در سال قبل بدون باخت و با یک رکورد خوب به قهرمانی دست پیدا کرده احتیاج زیادی به جذب بازیکن جدید ندارد. قدیمی ها که حفظ شوند می توان با جذب سه یا چهار بازیکن نقاط ضعف را برطرف کرد و با قدرت لیگ را آغاز کرد. استقلال هم اکنون به یک فوروارد، یک هافبک طراح و خلاق و یک مدافع نیاز دارد تا بتواند نقاط ضعفش را پوشش دهد. آمانوف یک بازیکن خوب است. هم شوت خوب می زند، هم به خط حمله اضافه می شود و هم خوش فکر است و اگر در زمان مجیدی بازی نکرد شاید به سبب این بود که در سیستم مجیدی، جای بازی ۹۰ دقیقه را نداشت.
بهتاش فریبا اشاره کرد: مدل بازی ساپینتو هجومی است. استقلال هم که همیشه هجومی بازی کرده است. با توجه به این که مقرر است دو بازیکن خارجی دیگر که مورد تأیید سرمربی هستند به تیم اضافه شوند و با نفراتی که وجود دارد هیچ دلیلی نیست که استقلال فصل بعد قهرمان نشود. هواداران نگران نباشند، مسئولان استقلال در سکوت کارشان را انجام می دهند و مطمئن باشند که همه تلاش می کنند تا استقلال موفق شود.
وی در مورد ابراز نگرانی هواداران از شروع لیگ و دیر شروع شدن تمرینات استقلال اظهار داشت: مسئولان سازمان لیگ گفته اند که لیگ بیست و دوم از ۲۰ مرداد شروع می شود. فصل قبل هم قرار بود در زمان تعیین شده بازی ها صورت گیرد اما ۱۰ روز به تأخیر افتاد و شک نکنید که این فصل هم لیگ با تأخیر شروع خواهد شد. ما در اوایل مرداد سوپرجام را داریم. بدین سبب نمی توانند فردای سوپرجام، لیگ را برگزار کنند. استقلال ۴۵ روز وقت نیاز دارد تا خودرا از نظر بدنی، هماهنگی تیمی و بازی های تدارکاتی آماده کندو مسلماً این زمان می تواند بهترین فرصت برای کادر فنی باشد تا یک تیم خوب را از نظر هماهنگی تاکتیکی وارد لیگ کند.
بهتاش فریبا در پاسخ به این پرسش که چه فاکتورهایی لازم است تا استقلال در لیگ بیست و دوم هم موفق باشد اظهار داشت: اصلی ترین فاکتور تعامل بین مدیرعامل و کادر فنی است. این مساله می تواند تنش را کاملاً از بین ببرد. هر کسی کار خودش را انجام دهد. سال قبل هم استقلال با همین شیوه و به دور از حواشی توانست قهرمان شود. مسائل مالی باید در زمان مشخص صورت گیرد تا بازیکن دغدغه پول نداشته باشد و در مجموع وحدت و همدلی می تواند استقلال را یک دفعه دیگر صاحب جام کند.
کارشناس فوتبال در آخر و درباب نگرانی هواداران اظهار داشت: به طرفداران استقلال حق می دهد. اصلی ترین دل خوشی آنها موفقیت استقلال است اما باید به آنها بگویم که دیگر نگران نباشند. جذب بازیکنان شروع شده و مطمئناً نفرات خوبی به استقلال خواهند آمد ضمن این که نباید کاری به تیم های دیگر داشته باشیم که به قول خودشان شاه ماهی می گیرند یا بازیکنان بزرگ را جذب می کنند. استقلال در آرامش کار خودش را انجام می دهد و باز هم تاکید می کنم با اتفاقاتی که اکنون درحال رخ دادن است هیچ دلیلی وجود ندارد که استقلال قهرمان نشود.


منبع:

1401/04/07
23:13:26
5.0 / 5
181
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری