یك پیشكسوت تیم ملی مطرح كرد؛

حسینی شایسته دروازه تیم ملی است

حسینی شایسته دروازه تیم ملی است

به گزارش بازی فوتبال بهتاش فریبا از عملکرد فدراسیون برای آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی انتقاد نمود.


بهتاش فریبا، ملی پوش پیشین تیم ملی و پیشکسوت فوتبال در گفتگو با ایسنا درباره عملکرد تیم ملی ایران در دیدار دوستانه با الجزایر اظهار نمود: مشکل ما این است که نمی توانیم با تیم های خوب بازی نماییم. ببینید که ژاپن و کره جنوبی با چه تیم هایی بازی می کنند و ما با چه تیم هایی. تازه این تیم دوم الجزایر بود و با همین روند در جام جهانی زنگ تفریح خواهیم شد.
او افزود: همه از چیدمان بد و تاکتیک نامنساب صحبت می کنند که درست است اما بازی های تدارکاتی جای آزمون و خطاست. البته من نمی دانم چرا این روند باید در تیم ملی هنوز ادامه داشته باشد که از بازیکنان در پست غیرتخصصی استفاده نماییم. این کار در تمام دنیا منسوخ شده است. حاجی صفی سال ها است که در پست هافبک به کار گرفته می شود در حالیکه تخصصش در پست دفاع چپ است.
این پیشکسوت فوتبال افزود: البته در دیدار با الجزایر هم روز خوب ما نبود. جهانبخش و محرمی اشتباه کردند. مهاجم های ما یعنی طارمی و آزمون روزشان نبود و وینگرهای ما اصلا خوب نبودند. قلی زاده زیادی خودخواهی کرد و می خواست زیاد دریبل بزند. ما ۲ گل خوردیم و ۳ گل هم نخوردیم. موقعیت سازی زیادی هم نکردیم و در کل تیم ملی به هیچ وجه خوب نبود.
فریبا در مورد ادامه دادن تیم ملی با اسکوچیچ اظهار داشت: همه تقصیر را گردن سرمربی می اندازند اما بخش عمده تقصیر گردن فدراسیون است. ما هنوز مشکل ساختاری داریم. طارمی در حالی از نامناسب بودن زمین می نالید که در قطر دو هزار زمین خوب وجود دارد اما این ها احیانا به جای زمین خوب ۱۰۰۰ دلاری، زمین ۲۰۰ دلاری کرایه کردند که داد بازیکنان را در آورده است. اگر بتوانیم در ۵ ماه باقی مانده اردوهای بهتری داشته باشیم و از ۲ فیفادی باقی مانده استفاده نماییم، شاید یک اتفاقی رخ دهد اما این به شرط آن است که مشکلات آماده سازی این تیم حل شود.
این بازیکن پیشین تیم ملی درباره دروازه بانی که شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی را در جام جهانی دارد، اظهار داشت: عابدزاده در بازی های اخیر اشتباه های زیادی داشته است و اسکوچیچ حتی برای برگرداندن روحیه او، در دیدار مقابل الجزایر به او بازی داد اما وضعیتش بهتر نشد. از نظر تجربه بخواهیم بگوییم، بیرانوند سرتر از بقیه است اما از نظر آمادگی و شرایط بازی حسینی نسبت به بقیه دورتر است. اگر بخواهیم از دور نظر دهیم، الآن حسینی آماده ترین دروازه بان برای ایستادن در قفس توری تیم ملی است.
منبع:

1401/03/27
15:43:57
5.0 / 5
104
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری