جلالی: برای یك روز خوب مقابل پرسپولیس آماده ایم، می خواستم پرداختی به بازیكنان متعادل باشد

جلالی: برای یك روز خوب مقابل پرسپولیس آماده ایم، می خواستم پرداختی به بازیكنان متعادل باشد

بازی فوتبال: سرمربی تیم پیكان اظهار داشت: با اینكه از اهواز دیر برگشتیم اما برای یك روز خوب مقابل پرسپولیس آماده هستیم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، مجید جلالی سرمربی تیم پیكان در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: خودمان را برای یك روز خوب آماده می نماییم و امیدواریم از تجربیات گدشته هم به خوبی استفاده نماییم. از اهواز دو روز دیر بازگشتیم اما آماده ایم بازی بهتری از قبل انجام دهیم. هر چند در هفته های اخیر هم بازی های خوبی كردیم ولی از نتیجه دور بودیم. امیدوارم به جدول برگردیم.

او در مورد حواشی تیمش بیان كرد: وقتی در مسابقات سنگین و فشرده وارد می شویم تمركز بسیار مهم است. برخی موارد روی تمركز اثر می گذارد برای ما هم این مورد پیش آمد اما بازی هایی كه كردیم درخور توجه بوده است. شاید به تمركز در ضربات آخر نیاز داشتیم اما به آینده امیدواریم. لیورپول منچستر را می برد اما به تیم پایین جدول می بازد. قرار نیست همیشه بد بیاوریم اما حق هم نداریم خوش شانس باشیم. كار مربی برخی اوقات بازیكن محور است و ممكن است بدون تمرین هم پیروز باشند اما كار من تمرین محور است. هر موقع تمرین ما تغییر كرده روی نتایج تاثیر گذاشته است. چند هفته ای است كه زمین تمرینی ما وضعیت خوبی ندارد.

سرمربی پیكان در مورد ضعف در ضربات آخر اظهار داشت: فصل پیش ۳۹ گل زدیم و ۳۸ گل خوردیم. گفتیم اگر امسال ۱۰ گل كمتر بخوریم جایگاه خوبی خواهیم داشت. ما در بخش دفاعی ۷ گل كمتر خوردیم اما بخش تهاجمی را نتوانستیم نگه داریم. دو بازیكن تاثیرگذار(منشا و نعمتی) از تیم ما رفتند و گل زده ما بالا نرفته است. به این فكر می نماییم كه بخش حمله را ترمیم نماییم.
مجید جلالی در ادامه مورد عملكرد منشا و نعمتی در پرسپولیس، بیان كرد: فضای تیم ها با یكدیگر متفاوت می باشد، وقتی ما این دو بازیكن را در اختیار داشتیم حتی كارهای تاكتیكی را هم بر مبنای قابلیت آنها طراحی می كردیم، اما یك تیم بزرگ هیچ گاه این كار را انجام نمی دهد. با این حال این دو انتخاب خویش را كرده اند و ما هم نتوانستیم آنها را نگه داریم و یا جانشین برایشان پیدا نماییم. در مجموع هم پرسپولیس و هم پیكان از این انتقال ضرر كردند.
سرمربی پیكان در ادامه همینطور در پاسخ به این سوال كه چه برنامه دفاعی برای بازی با پرسپولیس دارد، عنوان كرد: زمانی كه ایران می خواهد با آرژانتین بازی كند، چه كار می كند تا توشه ای از آن بازی داشته باشد؟ شاید ما مجبور باشیم ۷۰ درصد برای كنترل حریف و ۳۰ درصد به گل زدن فكر نماییم. این طبیعی است و نمی توان تیمی را محكوم نمود. بازی ما با سپید رود را نگاه كنید. حریف تلاش می كند بازی را قفل كرده و به امتیاز برسد این شكل از بازی در تمام دنیا معمول است. تیم ملی ایتالیا و تیم ملی فوتبال ایران در زمان ذوالفقار نسب را محكوم می كردند كه چرا این طور بازی می كنند، اما هر كسی حق دارد مدلی را بازی كند كه در انتها توشه ای به دست بیاورد.
جلالی در انتها در مورد عملكرد تیمش در فصل نقل و انتقالات نیز، تصریح كرد: نقل و انتقالات بازاری با هرج و مرج زیاد است و هر كسی اسكناس دستش باشد موفق خواهد بود، اما بودجه باشگاه ما كاملا متوسط است و فقط سه، چهار نفر هستند كه ۶۰۰ میلیون تومان دریافت كرده اند. خودم می خواستم پرداختی به بازیكنان متعادل باشد. ما یك بازیكن به نام باسی با قرارداد ۳۰ هزار دلار جذب كرده ایم، اما او صدمه دید و بازی نكرد. دو بازیكن دیگر هم برایمان بازی كردند و از آنها راضی هستیم. با این حال یازده بازیكن جوان به تیم اضافه كرده ایم كه شش، هفت تای آن بازی كرده اند و در آینده هم خواهید دید كه بازیكنان بزرگی می شوند.
1396/11/06
17:50:28
5.0 / 5
4673
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری