سرمربی سابق سپاهان:

سپاهان موقعیت می سازد و از آن استفاده نمی کند

سپاهان موقعیت می سازد و از آن استفاده نمی کند

به گزارش بازی فوتبال اصفهان سرمربی سابق سپاهان اظهار داشت: سپاهان خوب بازی می کند و خوب موقعیت می سازد، اما مشکل آنجاست که سپاهان نمی تواند از موقعیت های به دست آمده به نحو مطلوب استفاده نماید.مجتبی توتونی در گفت و گو با ایسنا درباب بازی سپاهان - مس رفسنجان و نتایج ضعیف این تیم در هفته های اخیر، اظهار نمود: سپاهان در چند هفته گذشته گرفتار مشکلاتی شده است و این مشکلات ناشی از تمرینات غیر مرتبط و یا تمرینات نامناسب است که سبب شده مشکلات تیم سپاهان در چند هفته پیشین حل نشود، آن هم با توجه به این که سپاهان خوب بازی می کند و خوب موقعیت می سازد.

وی اضافه کرد: مشکل آنجاست که سپاهان نمی تواند از موقعیت های به دست آمده به نحو مطلوب استفاده نماید و زمانی که تیم طی چند هفته، بطور مثال سه هفته پشت سر هم نتایج را واگذار کند، از نظر ذهنی و روحی روانی گرفتار مشکل می شود و این مشکلات متأسفانه به سراغ سپاهان آمده است.

وی افزود: قسمت بزرگی از عدم استفاده از موقعیت های گل زنی به این دلیل است که این مشکل باید داخل تمرینات حل می شد، اما انجام نشد، به همین خاطر موقعیت های گوناگون گل زنی را بسادگی از دست می دهیم و تیم طبیعتاً گرفتار مشکل و چالش می شود.

سرمربی سابق سپاهان درباب بازیکنان و سیستم بازی باتوجه به نتایج اخیر بیان کرد: کیفیت بازیکن های ما مطلوب است و باشگاه نیز امکانات مناسب را در اختیار بازیکنان قرار داده است، این نکته را باید گوشزد کنم که نوع نگرش محرم نویدکیا نیز مناسب و درست است، منتها باید طی تمریناتی که در طول مسابقات انجام می شود، سخت گیری هایی برای نفرات تیم در بعضی از آیتم ها در نظر گرفته شود و این سخت گیری ها به اندازه کافی نیست، به همین علت برخی از بازیکنان کیفیت مطلوب خودرا نشان نمی دهند.

وی اضافه کرد: بطور کلی یک تیم بیرون وجود دارد که متشکل از کادر فنی و عوامل است و یک تیم هم داخل زمین. هنگامی که تیم نتیجه نمی گیرد یا برعکس، همه این عوامل در نتیجه حاصل شده دخیل هستند و نمی توان گفت بازیکن مقصر است یا کادر فنی؟ این مشکلات همیشه بوده و است و راه چاره ای باید اندیشیده شود که به نظر من راه سختی نیست، چونکه تیم مشکل آنچنانی و غیر قابل حل ندارد.

توتونی در ارتباط با تغییر و تحولات احتمالی سپاهان اظهار داشت: دراین زمینه اطلاعات خاصی ندارم و نمی توانم در مورد اتفاقات پیش رو اظهار نظر کنم، اما در ایام آینده جلساتی تشکیل خواهد شد و کالبدشکافی هایی صورت می گیرد تا مشکلات و مسائل تیم برسی و ریشه یابی شود، سپس امیدواریم تصمیمی که درست و همین طور به نفع سپاهان است، گرفته شود.

وی در مورد بازی های آسیایی، تیم های هم گروه سپاهان و نتیجه گرفتن در این بازی ها اظهار نمود: بازی های آسیایی نسبت به بازی های داخلی کاملاً متفاوت می باشد، با توجه به این که بازی های باشگاه های آسیا در فروردین برگزار می شود، زمانی زیادی برای تیم وجود دارد تا در این سه ماه شرایط و روند را تغییر دهد و از حالا نمی توان نظر مشخصی داشت، هر چند که سخت ترین گروه ممکن نصیب سپاهان شده است، امیدواریم تیم روند مناسبی را داشته باشد و باید در نظر گرفت که در این سه ماه چه اتفاقاتی رقم می خورد و چه شرایطی حاکم است تا بتوانیم به درستی تصمیم بگیریم.

این مدرس فوتبال درباب شرایط سپاهان در بازی های داخلی و آسیایی اظهار داشت: بازی های آسیایی نسبت به بازی های داخلی کاملاً متفاوت می باشد، با توجه به این که بازی های باشگاه های آسیا در فروردین برگزار می شود، زمانی زیادی برای تیم وجود دارد تا ایرادات خودرا رفع کند.

منبع:

1400/11/04
10:32:18
5.0 / 5
336
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری