پیشكسوت فوتبال:

فولاد ممکنست در آسیا زنگ تفریح شود

فولاد ممکنست در آسیا زنگ تفریح شود

به گزارش بازی فوتبال خوزستان پیشکسوت فوتبال خوزستان اظهار داشت: فولاد با این نوع بازی امکان دارد در آسیا زنگ تفریح شود و واقعا امیدوار هستم این اتفاق نیفتد و اگر مقرر است شکست بخورد حداقل با نتایج سنگین نباشد.


حسن سالمی در گفت و گو با ایسنا درباره دیدار دو تیم فولاد و پرسپولیس که با شکست شاگردان نکونام همراه بود، اظهارکرد: از قبل پیش بینی می شد که پرسپولیس می تواند از این بازی نتیجه بگیرد. البته فولاد در نیمه اول این دیدار واقعا خوب بازی کرد اما موقعیت ها را از دست داد ولی در مجموع همچنان ترس از پرسپولیس در تیم های شهرستانی وجود دارد. فولاد حتی در نیمه دوم این بازی نیز بااینکه گل دریافت کرد اما موقعیت های خوبی برای گل زنی داشت که از آنها استفاده نکرد و این نشان میدهد نکونام هنوز به آن خواسته خود همچون فصل گذشته نرسیده است.
وی بیان کرد: شاید چون پنجره فولاد بسته بود و این تیم تقویت نشد حالا عملکردش تحت تاثیر این عامل باشد اما فولاد فصل گذشته حدودا با همین بازیکنان توانست نتیجه بگیرد. بنظر می رسد یا هنوز فولاد به هماهنگی لازم نرسیده یا اینکه مشکلات دیگری دارد که از ما پنهان است. ضمن اینکه تغییرات ابتدای فصل در راس کادر فنی می تواند در عدم نتیجه گیری فولاد موثر بوده باشد.
این پیشکسوت فوتبال اشاره کرد: باشگاه فولاد در حالی ویسی را از هدایت تیم برکنار کرد که این مربی درحال نتیجه گیری بود و به نظر من چنین تغییراتی می تواند در ناهماهنگی و نتیجه نگرفتن فولاد تاثیر به سزایی داشته باشد. به نظرم ماندن ویسی صد درصد به فولاد کمک می کرد و وی در حالی از تیم اخراج شد که تنها چهار هفته از مسابقات گذشته بود و اینکه تیم در هفته های ابتدایی نتیجه نمی گرفت، طبیعی بود. به نظرم اصلا به ویسی زمان داده نشد و چهار هفته زمان مناسبی برای کارکردن یک مربی نبود و همین دگرگونی در راس کادر فنی تاثیر بدی در بازیکنان فولاد داشت و موجب شد تا اینجای لیگ، فولاد نتواند نتایج لازم را کسب کند.
وی بیان کرد: فولاد امسال باتوجه به بازی هایی که انجام می دهد و نتایجی که کسب کرده است، نمی تواند نتایج سال قبل را تکرار کند و جزو چهار تیم باشد. امیدوار هستم فولاد تقویت شود تا بتواند جبران مافات و شکست ها را داشته باشد.
سالمی اظهار داشت: متاسفانه فولاد حتی مقابل تیم های نه چندان خوب لیگ هم به سختی به برد می رسد و در حقیقت بردهای ناپلئونی دارد. به نظرم فولاد نسبت به فصل گذشته نتایج بسیار بدی گرفته است و امیدوار هستم در ادامه نتایج بهتری بگیرد و حداقل خودرا جزو تیم های بالای جدول قرار دهد.
وی عنوان کرد: مدیریت باشگاه باید به جواد نکونام کمک نماید و هر چه سریع تر بازیکنان موردنیاز او جذب شوند. همین طور به نظرم بازیکنان خارجی فولاد به جز شیمبا، دیگر کارایی لازم را ندارند. پاتوسی و کولیبالی آن طور که باید باشند، نیستند.
این پیشکسوت فوتبال اشاره کرد: فولاد با این نوع بازی امکان دارد در آسیا زنگ تفریح شود و واقعا امیدوار هستم این اتفاق نیفتد و اگر مقرر است شکست بخورد حداقل با نتایج سنگین نباشد. البته نباید ناامید باشیم و فولاد اگر ترمیم شود، می تواند با شرایط خوبی در لیگ قهرمانان آسیا شرکت نماید.
منبع:

1400/11/03
14:08:59
5.0 / 5
326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری