خط قرمز اسکوچیچ روی بازیکنان استقلال!

خط قرمز اسکوچیچ روی بازیکنان استقلال!

به گزارش بازی فوتبال دراگان اسکوچیچ اعلام نمود با عنایت به شرایط کرونایی بازیکنان استقلال، نمی تواند از آبی پوشان پایتخت در تیم ملی استفاده نماید.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در مورد برگزاری بازی استقلال و هوادار در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر که مقرر است در روز چهارشبه برگزار شود، اظهار نمود: من آگاه شدم 17 بازیکن استقلال کرونا گرفتند و نمی توانم از بازیکنان استقلال برای تیم ملی استفاده کنم اما به یک باره متوجه شدم مقرر است این تیم بازی خویش را مقابل هوادار برگزار کند و این سبب تعجب من شد که چطور بازی لیگ در فیفادی مقرر است برگزار گردد. کرونا گرفتن بازیکنان می تواند برای تیم های دیگر هم دردسرساز شود. با شرایط کرونایی بازیکنان استقلال به احتمال زیاد نمی توانیم از بازیکنان این تیم در تیم ملی استفاده نماییم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط وریا غفوری برای دعوت شدن به تیم ملی اظهار داشت: وریا نزدیک 35 سال دارد و او می گوید نزدیک 11 کیلومتر می دود. برای من مهم می باشد که وی در کارهای دفاعی چه تاثیری می گذارد. من بازی وریا غفوری را بهتر از او می شناسم. من مشکلی با وریا غفوری ندارم. با سبک بازی او مشکل دارم.
او درباره مشورت با سرمربی های تیم های لیگ برتری برای دعوت شدن بازیکنان به تیم ملی اظهار داشت: مشورت نمی کنم ولی با آنها صحبت می کنم. تصمیم من است که چه بازیکنی در فهرست تیم ملی باشد. من به مربی ها می گویم بازیکنانی که با استعداد هستد را به ما معرفی کنند تا روی آنها بررسی بیشتری داشته باشیم. مربی ها هر روز با بازیکنان دارند زندگی می کنند و برای همین این اطلاعات را می توانند بدهند که بازیکنان در چه وضعیتی قرار دارند. من با مربیان زیادی در تماس بودم و درباره بازیکنان تبادل نظر کردم.
اسکوچیچ که در برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، درباره مشکلات انضباطی در تیم ملی اظهار داشت: ابعاد شخصیتی خیلی مهم می باشد اما بازیکن نباید کارهای دور از شان انجام دهد. من آدم کینه جویی نیستم که به خاطر یک اشتباه، بازیکن را محکوم کنم. همه انسان ها می توانند اشتباه کنند اما ما باید نسبت به تیم ملی مسئولیت بیشتری داشته باشیم و سه برابر نسبت به رفتارهای خود بررسی بیشتری داشته باشیم. این مورد درباره رفتار خودم هم صادق است اما در نهایت ما همه ما انسان هستیم و بخشش هم در جای خودش وجود دارد.
منبع:

1400/11/01
19:14:21
5.0 / 5
317
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری