گرشاسبی:

استقلال درخواستی برای جذب حردانی نداشته است

استقلال درخواستی برای جذب حردانی نداشته است

خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: هنوز باشگاه استقلال نامه رسمی برای جذب سعادت حردانی به باشگاه فولاد ارسال نکرده است و نمی دانم خود باشگاه با حردانی مذاکره داشته است یا خیر.


حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه گفته می شود سعادت حردانی از باشگاه استقلال پیشنهاد دارد و به این باشگاه خواهد پیوست، اظهارکرد: هنوز باشگاه استقلال نامه رسمی برای ما ارسال نکرده است و نمی دانم خود باشگاه نیز با حردانی مذاکره داشته است یا خیر. به هر حال اگر مذاکره ای هم بوده، ما در جریان آن نیستیم. قانون این است اگر باشگاهی به دنبال بازیکن باشگاهی دیگر است با ارسال نامه درخواست خودرا عنوان کند.
وی همین طور درباره اینکه گویا فولاد هم به دنبال جذب دو سه بازیکن استقلال است، اظهار داشت: ما هم هنوز نامه ای در این خصوص به باشگاه استقلال ارسال نکرده ایم برای اینکه منتظر نظر و فهرست آقای نکونام هستیم. به هر حال اگر بازیکنی را هم بخواهیم با ارسال نامه محرنامه به باشگاه مدنظر مبادرت به جذب بازیکن می نماییم تا مبادا بازیکنی که فعلا تحت قرارداد ما و در آن پست است، از نظر روحی گرفتار مشکل شود.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره وضعیت تیم در لیگ برتر نیز عنوان کرد: تیم باید برای نیم فصل دوم صد درصد تقویت شود. زمانی که من به فولاد آمدم، ۴۰ درصد ترکیب اصلی تیم، از فولاد جدا شده بود و به همین دلیل تیم باید ترمیم شود. در چنین شرایطی انتظارمان این است که هواداران صبور باشند و حمایت کنند، هر چند که می دانیم آنها متوجه شرایط هستند. به هر حال انتظار داریم که انتظارات شان باتوجه به وضعیت فعلی تیم، معقول باشد تا فولاد لطمه نبیند.
وی اشاره کرد: فولاد در ادامه روزهای بهتری را تجربه خواهدنمود.
گرشاسبی درباره جذب بازیکن خارجی نیز اظهار داشت: درحال شناسایی بازیکنان خارجی و داخلی هستیم و قصد جذب بازیکن خارجی را هم داریم تا پست های مدنظر ترمیم شوند.



1400/10/21
15:51:47
5.0 / 5
71
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری