تعجب ربیعی از تشابه پنالتی گرفته شده برای استقلال و پرسپولیس مقابل مس رفسنجان

تعجب ربیعی از تشابه پنالتی گرفته شده برای استقلال و پرسپولیس مقابل مس رفسنجان

بازی فوتبال: سرمربی مس رفسنجان می گوید اگر پنالتی گرفته شده روی ژستد درست بوده پس چرا همین خطا در داربی برای استقلال گرفته نشد؟


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر امروز (شنبه) با نتیجه ۳ بر دو مقابل مس رفسنجان به پیروزی رسید. محمد ربیعی، سرمربی مس در نشست خبری بعد از این دیدار اظهار نمود: به تیم استقلال و هوادارانش این پیروزی را تبریک می گویم. به مجموعه تیم رفسنجان خداقوت می گویم. فکر می کنم بازی کیفیت قابل قبولی داشت و گواه شرایط بازی بود.
او اضافه کرد: اگر قرار باشد مثل سنوات گذشته بگویم اینجا این طور شد و آن جا آن طور، پسندیده نیست. الان استقلال برده و باید به آنها تبریک بگویم. فقط پنالتی دوم استقلال، مشابه پنالتی پرسپولیس مقابل ما بود. اگر این پنالتی بود پس چرا مشابه همین پنالتی در داربی برای استقلال گرفته نشد؟ سلیقه های داوری نباید در این چنین موقعیت هایی اعمال شود.
سرمربی مس رفسنجان اظهار داشت: ما در نیمه دوم فرصتی به استقلال ندادیم و یک پنالتی و یک گل تقدیمی از جانب خودمان موجب شد که آبی ها به گل برسند. ما موقعیت های بی شماری داشتیم ولی سهم مان از گل کم بود. من روز گذشته نوید بازی تهاجمی مان را داده بودم و فکر می کنم امروز بیش از ۶۰، ۷۰ دقیقه از بالا پرس کردیم. به تیم استقلال تبریک می گویم و فکر می کنم باید می باختیم که باختیم.
ربیعی بیان کرد: در زمانی که بازی یک، یک بود، استقلال با تک حمله در دقیقه ۵۸ به پنالتی رسید. این برای ما سخت بود چونکه تیم مقابل استقلال بود. مس برای دومین فصل است که به لیگ برتر آمده و اگر بتواند در استادیوم آزادی استقلال را تحت فشار قرار دهد، قابل تحسین است اما من نباید از تیمم تعریف کنم بلکه شما باید اینکه را بکنید.
او اضافه کرد: من از حق تیمم می خواهم دفاع کنم. این اگر پنالتی بود پس در داربی هم رخ داد و پنالتی گرفته نشد و در بازی با پرسپولیس مقابل ما رخ داد و پنالتی گرفته شد. ژستد ضربه را زده بود و توپ در اوت بود ولی پنالتی گرفته شد. اینکه ما استقلال را تحت فشار قرار دادیم، چیزی از ارزش های استقلال بعنوان صدرنشین تیم کم نمی کند.
سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این پرسش که چه نظری راجع به عملکرد تهاجمی تیمش مقابل بهترین خط دفاعی لیگ برتر دارد، اظهار داشت: کارشناسان باید راجع به این مساله نظر بدهند و من نظری ندارم.
ربیعی درباره ضعف تدافعی تیمش اظهار داشت: به نظرم خط دفاعی مان هم خوب است. حالا امروز عقیل کعبی یک اشتباه کرده است. این بازیکن دو سال است که بهترین بازی اش را برای ما کرده و با یک اشتباه قضاوتش نمی کنم. ما وقتی مشتاق بازی سازی از عقب هستیم این اشتباهات پیش می آید ولی باز هم اصرار به انجام این کار دارم.
او در واکنش به صحبت یک خبرنگار در خصوص اینکه منظور تعداد گل خورده مس است، بیان کرد: پنالتی اول استقلال ۱۰۰ درصد درست بود. ما ۵ دقیقه اول خوب عمل نکردیم. وقتی شما بازی رو به بالا انجام می دهید، یکسری اشتباه در عقب زمین انجام می دهید ولی ما موقعیتی هم به استقلال ندادیم. نوع بازی استقلال که قابل احترام است، بازی در بدن مهاجم نوک شان است که ما آنرا پوشش دادیم ولی از کم ترین موقعیت داده شده به استقلال، سه گل خوردیم. به گل خورده این خط دفاعی نگاه نکنید. به این نگاه کنید که این خط دفاعی چه امید گلی به تیم مقابل می دهد. من از بازیکنان تدافعی مان راضی هستیم.
ربیعی در آخر در پاسخ به خبرنگار ایسنا در خصوص اینکه آیا از عملکرد منشا در این بازی راضی بوده؟ توضیح داد: من از عملکرد منشا و تمام بازیکنانم راضی هستم. تیم ما نشان داده که با این میانگین سنی پایین تر نسبت به سال قبل خوب عمل کرده است. فهرست بزرگسالان مس رفسنجان ۱۶ نفر است که یکی از آنها محمد انصاری است. همه بازیکنان ما خوب هستند و فکر می کنم همه کارشان را درست انجام می دهند. با همه احترام نسبت به تیم استقلال، ما مستحق شکست نبودیم.
منبع:

1400/10/18
20:28:23
5.0 / 5
314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری