پاسخ مدیر تیم فوتبال گل گهر به طاهری:

دنبال گدایی امتیاز نباشید

دنبال گدایی امتیاز نباشید

بازی فوتبال: مدیر تیم فوتبال نسبت به اظهارات سرپرست استقلال واکنش نشان داد.


حیدر افسری، مدیر تیم فوتبال گل گهر در واکنش به اظهارات بیژن طاهری، سرپرست استقلال درباره بازیکن گابنی گل گهر اظهار داشت: ما قصد داشتیم با احترام و در کمال آرامش به کار خودمان ادامه دهیم و در مورد دیگر تیم ها صحبتی نکنیم. اما متاسفانه حرف هایی مطرح می شود که خلاف اخلاق حرفه ای و حتی عمومی است. در ماجرای انتقال بایناما به گل گهر ما همه مراحل قانونی را طی کردیم و بعد از مکاتبه مستقیم فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون گابن مجوز بازی او صادر شد و نص صریح قانون در هیچ حالتی او را بازیکن غیرقانونی نمی داند. اگر وکلای باشگاه تان حرف دیگری به شما زده اند فریب تان داده اند.
او اضافه کرد: جای فرافکنی و انتقال استرس و فشار بابت هزینه های فراوان و نتیجه گیری ضعیف در زمین فوتبال تلاش کنید و به موفقیت برسید و دنبال گدایی امتیاز و آویزان شدن به دیگر باشگاه ها نباشید. بهتر است در مورد حضور پاتوسی و بازی او برای استقلال صحبت کنید که هیچ کدام از تشریفات قانونی را طی نکرد و با دست نویس مربی وقت آفریقای جنوبی و داستان های عجیب در استقلال بازی کرد که اگر قرار به تغییر نتایج بود الان در دسته اول بازی می کردید.
مدیر تیم فوتبال گل گهر افزود: در همین فصل بازیکنان خارجی شما بدون ضمانتنامه بانکی ثبت قرارداد کردند و با توسل به مراجع فراقانونی توانستید مجوز بازی آنها را بگیرید. راستی با ۴۰۰ میلیارد بدهی چطور مجوز حرفه ای گرفتید و یا نحوه گرفتن مجوز پزشکی مهاجم چهارصد هزاردلاری که خریدید چگونه طی شد؟ فقط می توانم بگویم آقایان حداقل به علم ریاضیات احترام بگذارند و شمارش را یاد بگیرند چون ما از سه بازی هفت امتیاز گرفتیم و خوب نیست در عصر اینترنت ریاضیات ضعیفی داشته باشیم. آن هایی که این حرف ها را به شما دیکته می کنند بهتر است به ریاضی ساده هم اهمیت بدهند و فرار رو به جلو را کنار بگذارند.
منبع:

1400/09/14
21:59:25
5.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری